CPI نمی‌تواند بیت کوین را با کاهش در 70000 دلار نگه‌دارد، داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که مسیر قیمت بیت‌کوین با بسته شدن روزانه پس از اینکه بیت کوین با دلار آمریکا برای مدت کوتاهی به 70000 دلار رسید، معکوس شده است.

روت بعدی پایین‌ترین قیمت ۶۶۹۸۳ دلاری را در Bitstamp ایجاد کرد و اکنون بیت کوین حدود ۱.۳ درصد در روز کاهش یافت.

نمودار1 بیت کوین سود  میدهد

با این حال، به نظر می‌رسد که اظهار نظر همراه رئیس جروم پاول، دارایی‌های ریسک را ترسانده است، زیرا او گفت که کاهش نرخ بهره به موقع مورد بحث قرار نگرفته است.

وی افزود که سیاست محدود‌کننده است و اگر سیاست‌ها فقط در یک سطح محدود کننده تنظیم شود، در نهایت باعث تضعیف واقعی اقتصاد خواهد بود.

نمودار بیت کوین سود میدهد2

بنابراین، همیشه از زمانی که نرخ‌ها را تا این حد افزایش دادیم، همیشه در یک نقطه خاص  به کاهش آن هم اشاره کرده‌ایم.

بر اساس داده های FedWatch Tool گروه CME، در جلسه سپتامبر فدرال رزرو بازارها حدود 10 درصد شرط کاهش را پایین آوردند.

Tedtalksmacro، مفسر مالی در X (توئیتر سابق) واکنش نشان داد و گفت که امروز FOMC  قطعاً بیشتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد جنگ‌طلب است.

با این حال، قبلا بازار برای این سناریو قیمت‌گذاری کرده بود و نتیجه واقعی امروز این است که کاهش تورم ادامه دارد و از طریق داده‌های CPI نحوه حرکت سهام کاملاً واضح است و بازار ارز نیز از آن پیروی می‌کند.

محدوده قیمت بیت کوین 69000 دلار است و با تجزیه و تحلیل پویای قیمت بیت کوین، منابع تجاری با شاخص‌ها، نقش نهنگ‌های بیت کوین را در نوسانات قیمت روز نشان داد به طوری‌که ذخیره بیت کوین نهنگ‌ها به سطوح صعودی قبل از سال 2020 می‌رسد.

در پایان این پست آمده است که هر چیزی که باید بدانید در نمودارها موجود است، در نهایت R/S Flip را با قیمت 69 هزار دلار تأیید می‌کند و تا آن زمان بیت کوین در این محدوده باقی خواهد ماند.

نمودار 3 بیت کوین سود میدهد

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: بیت کوین دوباره سود می‌دهد