حجم معاملات شبکه Base صرافی کوین بیس پس از آپدیت دنکون (DenCun) که یک به روز رسانی در ارز دیجیتال اتریوم است افزایش یافت.

در بیانیه اخیر، جو کازلین، رئیس بخش بازاریابی سازمانی BIT، افزایش فعالیت در شبکه Base کوین بیس را به ارتقای اخیر DenCun اتریوم نسبت داد.

این ارتقا به طور قابل توجهی کارمزد تراکنش‌ها را در شبکه‌های لایه 2 کاهش داده است و Base را به عنوان یکی از مقرون به صرفه‌ترین گزینه‌های موجود در بازار ارز دیجیتال برای استفاده از اتریوم قرار داده است.

جو کازلین می‌گوید: «افزایش فعالیت در شبکه Base کوین بیس را می‌توان به ارتقای اخیر DenCun نسبت داد که به طور قابل توجهی کارمزد تراکنش‌ها را در شبکه‌های لایه 2 اتریوم کاهش می‌دهد و Base را به یکی از مقرون به صرفه‌ترین گزینه‌ها در شبکه برای استفاده از اتریوم تبدیل می‌کند.»

رئیس بازاریابی شرکتی در BIT گفت: به نظر می‌رسد ارتقاء DenCun به عنوان یک سهام برای افزایش سرمایه در شبکه Base عمل کرده است. اما داده‌ها نشان می‌دهند که بیشتر فعالیت‌ها طی یک جهش کوتاه در میانگین کارمزد تراکنش‌های بالای 1 دلار اتفاق افتاده است.

علیرغم افزایش موقت کارمزد تراکنش، تحلیلگران همچنان نسبت به ادامه رشد Base خوشبین هستند. آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که تلاش‌های کوین‌ بیس برای اتصال کاربرانش به اقتصاد زنجیره‌ای، باعث پذیرش بیشتر خواهد شد.

در چند روز گذشته کوین‌بیس کیف پول هوشمند خود را معرفی کرد که انتظار می‌رود سرمایه‌گذاران را قادر سازد تا موجودی مبادلات رمزنگاری خود را مستقیماً در زنجیره بازخرید کنند.

این حرکت Coinbase در راستای روند گسترده‌تر افزایش دسترسی و قابلیت استفاده در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. پلتفرم‌هایی مانند Base با ارائه دسترسی یکپارچه به سرویس‌های زنجیره‌ای و کاهش هزینه‌های تراکنش، نقشی کلیدی در گسترش دامنه فناوری بلاک چین ایفا می‌کنند.

منبع خبر: BITCOINSISTEMI

لینک مطلب: سود قابل توجه صرافی کوین بیس از به روز رسانی اتریوم