POKADOT (DOT)، یک پروتکل بلاک‌چین نسل بعدی را نشان می‌دهد که چندین بلاک‌چین تخصصی را به یک شبکه یکپارچه و مقیاس پذیر متصل می‌کند. طی هفته گذشته، پولکادوت (DOT) شاهد فعالیت بازاری قابل‌توجهی بوده است. قیمت DOT بین 8.75 تا 9.34 دلار در نوسان بود که نوسان قابل‌توجهی را در هفته نشان داد.

پولکادات در چندین تحول قابل توجه شرکت داشته است. یکی از این پیشرفت‌ها جذب Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) به پلتفرم Pushd (PUSHD) است. این پلتفرم قصد دارد با رویکرد نوآورانه خود صنعت خرده فروشی را متحول کند.

در آخرین به روز‌رسانی، قیمت DOT برابر 9.35 دلار است که نشان‌دهنده افزایش مداوم در هفته گذشته است. این روند صعودی نشان‌دهنده عملکرد قوی در کوتاه‌مدت در مقایسه با پویایی کلی بازار ارزهای دیجیتال است.

علاوه‌بر این، علیرغم کاهش 12 درصدی قیمت آن در یک نقطه، یک احساس خوش‌بینانه در بین دارندگان وجود دارد که احتمالاً به دلیل شرایط بازار توسعه یافته یا عوامل خاص این محیط است. راه اندازی میم کوین‌های متعدد در زنجیره‌های پارا پولکادات نیز سرفصل خبرها شده است و نوآوری مداوم درحوزه پولکادات را برجسته می‌کند.

ارزیابی کارشناسان به حرکت صعودی در حوزه DOT اشاره دارد. با این حال، با توجه به عدم ارتقاء زیرساختی، این پروژه همچنان از نظر نوآوری عقب‌مانده است. در نتیجه، سرمایه‌گذاران پیشرو Polkadot در حال بررسی پروژه‌های جایگزین با پتانسیل صعودی بالاتر در بازار هستند. Algotech، یک پلت فرم معاملاتی مالی غیرمتمرکز (DeFi)، به یک انتخاب محبوب برای این سرمایه گذاران تبدیل شده است.

Algotech (ALGT) آماده رشد 1200 درصدی پس از هاوینگ

Algotech (ALGT) به لطف دستاوردهای پیش‌فروش درخشان خود، به سرعت توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. این پروژه، ترکیبی از هوش‌مصنوعی، فناوری بلاک‌ چین و یادگیری ماشین است تا مزایای بی‌نظیری را به معامله‌گران ارائه دهد. ویژگی‌های مختلف آن مانند شناسایی جهش‌های بازار، استفاده از استراتژی‌های پوشش ریسک برای مدیریت ریسک، استفاده از تکنیک‌های بازگشت میانگین برای پیش‌بینی حرکات قیمت و یافتن فرصت‌های آربیتراژ، نحوه سرمایه‌گذاری افراد در دارایی‌های مختلف را تغییر دهد.

مرحله پیش‌فروش عمومی پروژه، موفقیت‌آمیز بود. در عرض دو هفته، بیش از 3 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و 8500 سرمایه‌گذار منحصربه‌فرد را جذب کرد. بیش از 75 میلیون توکن ALGT فروخته شده است که نشان‌دهنده تقاضای قوی بازار و مسیر آینده امیدوارکننده است.

این پلتفرم همچنین موفقیت پیش‌فروش خود را با یک هدیه عظیم 250 هزار دلاری جشن می‌گیرد که به شرکت‌کنندگان فرصت شگفت‌انگیزی برای برنده‌شدن می‌دهد. این فرصت دارای یک جایزه بزرگ است که در آن ده برنده خوش‌شانس هر کدام 250 هزار دلار توکن ALGT دریافت خواهند کرد.

منبع خبر: cryptopolitan

لینک خبر: آیا پولکادات پتانسیل پیشی گرفتن از قیمت بیت کوین را دارد