روند صعودی سیگنال‌های «انفجاری» رشد قیمت دوج کوین به یک دلار را نشان می‌دهد. قیمت ارز رمزنگاری شده که از میم الهام گرفته شده است، به زودی پس از مشاهده اولین بسته صعودی ماهانه خود در سه سال گذشته، شاهد افزایش “انفجاری” صعودی خواهد بود. به طوری که یک تحلیلگر پیش بینی می‌کند که قیمت آن تا یک دلار افزایش یابد.

به گفته Milkybull Crypto، تحلیلگر معروف ارزهای رمزنگاری شده، که پیش بینی قیمت دوج کوین خود را در پلتفرم میکروبلاگینگ X به اشتراک گذاشت: این ارز رمزنگاری الهام گرفته‌شده از میم برای اولین بار از سال 2021 شاهد چرخش صعودی ماهانه بوده است و پیش‌بینی کرد که آنچه در ادامه اتفاق می‌افتد «انفجار خواهد بود».

در یک پست جداگانه، این تحلیلگر ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرد که قیمت دوج کوین شاهد شکست روند انباشتگی بوده است و در حال آزمایش مجدد سطوح قبلی، قبل از حرکت به سمت بالا است و اضافه کرد که “یک دلار، یک هدف آهنربایی برای دوج کوین است.”
دوج کوین پس از افزایش بیش از 5 درصدی در هفته گذشته که عملکردی بهتر از سایر دارایی‌های دیجیتال اصلی داشت، در زمان نوشتن این متن حدود 0.189 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود، در صورتی که بیت کوین در مدت مشابه 6 درصد سقوط کرد و اتریوم 7.8 درصد کاهش یافت.

به گزارش CryptoGlobe، یکی دیگر از تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال اخیراً فاش کرد که او نسبت به قیمت ارز دیجیتال الهام گرفته از میم خوش‌بین است و پیش بینی کرد که دوج کوین می‌تواند افزایش بیش از 550 درصدی از سطح فعلی خود داشته باشد و به هدف یک دلار شدن برسد.

او توضیح داد که چشم‌انداز صعودی او در مورد دوج کوین ناشی از اقدام اخیر قیمت سکه نسبت به بیت‌کوین است، که او آن را نشانه‌ای از حمایت قوی تفسیر می‌کند؛ زیرا دوج کوین “به نوعی در نمودار بیت کوین به سطح حمایت بازگشته است”.

DonAlt اشکالات احتمالی تز صعودی خود را پذیرفت و قیمتی را در حدود 0.05 دلار به عنوان سطحی تعیین کرد که خوش‌بینی او را نقض می‌کرد. با این حال، دوج کوین اخیراً با قیمت پایین 0.12 دلار معامله شد که 20٪ با قیمت 0.1 دلاری که آن را نقطه ورود “بهینه” در نظر گرفته است، فاصله دارد.

دوج کوین در طول تاریخ

دوج کوین در طول تاریخ شاهد تجمعات قابل‌توجهی در دوره‌های زمانی کوتاه بوده است. در سال 2021، علاقه به جستجو برای دوج کوین در طول افزایش قیمت 10000 درصدی این ارز دیجیتال افزایش یافت و از میانگین 135000 جستجوی ماهانه در آوریل 2020 به 16.5 میلیون در آوریل 2021 رسید.

دوج کوین در سال 2013 به عنوان یک شوخی ایجاد شد. جامعه این ارز دیجیتال به دلیل انجام پروژه‌های بشردوستانه، که شامل کمک به سازمان‌های خیریه می‌شود، مشهور است. در سال 2014 پس از جمع‌آوری بیش از 25000 دلار دوج کوین به تیم باب سورتمه جامائیکا در بازی‌های المپیک زمستانی سوچ خبرساز شد.

منبع خبر: cryptoglobe

لینک مطلب: سیگنال‌های «انفجاری» رشد قیمت دوج کوین به یک دلار را نشان می‌دهد