همستر کامبت یک بازی تلگرامی است که در آن بازیکنان می‌توانند با ضربه زدن و انجام وظایف مختلف، سکه جمع‌آوری کنند. یکی از روشهای کسب سکه بیشتر، خرید کارتهای بازی هست. کارت های بازی همستر کامبت که با عنوان «Daily Combo» یا کمبوی روزانه شناخته می‌شوند، بخش مهمی در بازی همستر کامبت هستند که بازیکنان با پیدا کردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه پاداش دریافت می‌کنند. در ادامه با این کارتها و نحوه خرید کارت های بازی همستر کامبت آشنا می‌شوید.

امروز

کارت های بازی همستر کامبت در بخش Mine قرار دارند و هر کدام معرف یک ویژگی یا قابلیت خاص هستند. برای فعال‌سازی و ارتقای هر یک از این کارت‌ها باید به مقدار مشخصی امتیاز، که در زیر کارت درج شده، خرج کنید. برخی از کارت‌ها نیاز به پیش‌نیازهایی دارند که این موضوع نیز در زیر همان کارت ذکر شده است.

بر روی هر کارت میزان سود ساعتی (Profit Per Hour) نوشته شده که نشان‌دهنده درآمد شما از آن کارت در هر ساعت است. سود ساعتی جمع‌شده از تمامی کارت‌ها را می‌توانید در بالای صفحه و در بخش Profit Per Hour مشاهده کنید. حتی اگر هیچ فعالیتی انجام ندهید و در بازی حضور نداشته باشید، این میزان امتیاز به صورت ساعتی به شما تعلق می‌گیرد. البته اگر بیشتر از ۳ ساعت به بازی سر نزنید، فقط به اندازه سه ساعت امتیاز دریافت می‌کنید.

کمبوی روزانه یا Daily Combo به سه کارتی گفته می‌شود که امتیاز ویژه‌ای دارند. زمانی که کاربر این سه کارت را از میان کارت‌های موجود پیدا کند و آن‌ها را فعال یا ارتقا دهد، می‌تواند ۵ میلیون امتیاز کسب کند. بنابراین با این روش می‌توانید موجودی خود را سریع‌تر افزایش دهید. فقط به یک نکته توجه کنید؛ همه کارت‌ها را نمی‌توان فقط با امتیاز ارتقا داد یا فعال کرد. برای فعال کردن برخی از کارت‌ها، لازم است که حداقل یک نفر با لینک شما وارد بازی شده باشد. در غیر این صورت نمی‌توانید از جایزه کارت کمبوی همستر بهره‌مند شوید.

کارتهای امروز همستر کامبت

کارت های بازی همستر کامبت امروز (25تیر)
  • کارتETHpair از بخش Markets
  • کارتProduct team از بخشPR&Team
  • کارتCall BTC to rise از بخشSpecials

چگونه  از کارت های همستر کامبت استفاده کنیم؟

همان‌طور که در بخش ابتدایی این مقاله نشان دادیم، می‌توانید به‌راحتی سه کارت روزانه را پیدا کرده و ارتقا دهید. این کارت‌ها باعث افزایش امتیازات شما می‌شوند و می‌توانید از این امتیازها برای افزایش سود خود استفاده کنید. تیم رسمی همستر کامبت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که Profit و چند فاکتور دیگر اهمیت بالایی دارند. بنابراین، می‌توانید از جایزه کارت کمبو برای افزایش Profit خود بهره‌مند شوید.

لینک مطلب: کارت های امروز بازی همستر کامبت (25تیر)