در طی این رویداد Crypto Valley سوئیس، این شرکت از Lightningbox یک Sandbox جدید Web3 رونمایی کرد و دفتر مرکزی خود را از مونترو به ژنو منتقل کرد.

 این ابتکار باعث می‌شود که شرکت‌های بزرگ در اروپا از پتانسیل فناوری بلاک چین استفاده کنند و تحولات دیجیتالی خود را مدیریت کنند. شرکای STORM نیز برای پذیرش سریع بلاک چین به کاردانو ملحق می‌شوند.

ابتکار Lightningbox با پذیرش گسترده بلاک چین منجر به ایجاد یک محیط قابل اعتماد و مجهز به ابزارهای درجه یک سازمانی میشود و با این ابتکار سازمان‌های بزرگ از ابزارهای Web3 و راه‌حل‌های جدید استفاده می‌کنند.

Bitwise پیش‌بینی می‌کند تا سال 2030 حدود 20 تریلیون دلار به تولید ناخالص داخلی جهانی از طریق کریپتو و هوش مصنوعی افزوده شود.

شرکای STORM همچنین با شرکت‌های متحد همکاری کرده‌اند تا بتوانند نوآوری را در اکوسیستم لایتنینگ باکس هدایت کنند. این شرکا با ادغام منابع داخلی و تخصص فنی قابل‌توجه در این برنامه متعهد شده‌اند که حمایت قابل توجهی بنمایند.

مشارکت‌کنندگان اولیه عبارتند از صادرکننده استیبل کوین Circle (USDC)، ارائه‌دهنده امنیت سایبری Hacken، زیرساخت MultiversX و شرکت حقوقی Walder Wyss.

Lightningbox قصد دارد ایده‌های خود را از طریق فرآیند چهار مرحله‌ای پیشرفته به واقعیت تبدیل کند که با شروع طوفان فکری و کارگاه‌ها، ابتکار عمل، نوآوری و بازخورد آن در صنعت، جامعه پیشرفت می‌کند و با آزمایش و کمپین‌های خصوصی تکمیل می‌شود.

در روز نوآوری، شرکتی متمرکز بر Web3 House Decentral House به عنوان پلتفرم اعلامیه عمل نمود و رهبران صنعت، کارآفرینان و نمایندگان برندهای جهانی مانند eBay ،UNHCR ،Hublot ،BBVA و یونیسف را درکنار هم جمع کرد.

همانطور که گفته شد، پروژه‌های برجسته بلاک چین مانند Cardano ،Mina Protocol ،MultiversX و Hedera نیز در این نمایشگاه حضور داشتند که بر اهمیت این رویداد و تمایل سوئیس برای ترویج پذیرش رمز ارز دیجیتال و بلاک چین تاکید می‌کرد.

شراز احمد، شریک مدیریت STORM Partners، در مورد این اعلامیه مشتاق بود. او لزوم تقویت صنعت بلاک چین را با ایجاد مرکزی با عنوان ذهن‌روشن و پروژه‌های مخرب در فضای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را مشخص کرد.

همچنین اعلام شد که شرکای STORM در Decentral House، ژنو مستقر خواهند شد که این مرکز حوزه بزرگی است که جامعه، همکاری و رشد فناوری بلاک چین را تقویت می‌کند.

احمد که بنیانگذار خانه مرکزی نیز هست، گفت که ژنو دارای تاریخ غنی از نوآوری و موسسات جهانی است و برای ایجاد این تحول دیجیتالی مکان ایده آلی است.

 سازمان‌های محلی که برای تأثیرگذاری جهانی تلاش می‌کنند، مانند مجمع جهانی اقتصاد، سازمان ملل، و بسیاری از بانک‌های خصوصی، ژنو را به مکانی عالی برای هدایت و تقویت رشد بلاک چین در سراسر جهان تبدیل کرده‌اند.

سخنرانان در مراسم رونمایی ابتکار لایتنینگ باکس را تحسین کردند و کریس فابیان، یکی از رهبران گیگا (یونیسف)، از علاقه زیاد شرکت‌ها به نوآوری و بلاک چین در ژنو ابراز خوشحالی کرد.

فیلیپ مایر، رئیس بخش امور دیجیتال و بلاک چین در BBVA، گسترش فناوری بلاک چین را در صنایع مهم خواند و بر توسعه آن در بانکداری، امور مالی، بهینه‌سازی جریان‌های عملیاتی و در حمایت از صنایع در حال ظهور تاکید کرد.

منبع خبر: newsbtc

لینک مطلب: الحاق کاردانو و مولتی ورس X به Web3