آیا بیت کوین صعودی می‌شود، تجزیه و تحلیل براندت نشان می‌دهد که در بیت کوین، سرعت شتاب کاهش یافته است و سرمایه‌گذاران در میان نظرات کارشناسان مختلف که اطمینان ندارند، سردرگم هستند.

پیتر براندت، تحلیلگر معروف، که اغلب شرایط بازار ارزهای دیجیتال را با دقت ارزیابی می‌کند، در مطالعات اخیر خود دیدگاهی متفاوت از آینده بیت کوین دارد.

وی با ارائه نظری متفاوت در مورد حرکت قیمت بیت کوین، توییت و گزارش‌های متفاوتی را منتشرکرد و سرمایه‌گذاران با نظرات متفاوت، بیشتر دچار سرگردانی شدند.

تز براندت این است که فروپاشی نمایی مدلی است که ما برای پیش‌بینی چرخه بیت کوین استفاده می‌کنیم و در مقایسه با چرخه‌های افزایشی قبلی، بازارهای گاوی با انرژی کم کنترل بیشتری روی قیمت بازار دارند.

وی همچنین اشاره کرد که صعودی شدن بازار معمولاً با چهار دوره مشخص می‌شود که این پنجمین دوره است. چرخه‌ زیر نشان‌دهنده کاهش رشد تصاعدی نرخ این ارز است که کاهش چشمگیر پیشرفت را در چرخه‌های پیشین نشان می‌دهد.

قیمت بیت کوین

براندت، اوج پیشرفت بیت کوین را حدود 72723 دلاری پیش‌بینی کرده بود، ولی در شرایط کنونی معاملات، رقم بالاتر از این را نشان می‌دهد، در صورتی که او فقط حداکثر احتمال را در حدود 25٪ برای آن پیش‌بینی محاسبه کرد.

برانت با تاکید بر گزارش فوریه خود که گفت بازار بیت‌کوین تا سپتامبر یا اکتبر 2025 بهتر می‌شود و حداکثر قیمت 160000 دلار برای هر بیت کوین پیش‌بینی کرد، وضعیت را بدتر کرد.

پیش‌بینی‌های دوگانه براندت در جامعه کریپتو موجب شده که برخی موافق و برخی دیگر مخالف باشند. در حالی که برخی از سرمایه‌گذاران دقیقا نمی‌توانند منتظر بمانند تا استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود را با دیدگاه خوش‌بینانه گزارش فوریه ایجاد کنند، بعضی از سرمایه‌گذاران باهوش احتیاط می‌کنند.

ماهیت بیت کوین طوری است که سرمایه‌گذاران را در پایان رها می‌کند؛ زیرا هیچ کس در مورد آینده آن مطمئن نیست. بنابراین، سرمایه‌گذاران باید مراقب باشند و مدیریت ریسک کارآمد را اجرا کنند.

داستان براندت نشان می‌دهد که برای کسانی که وسوسه می‌شوند قیمت آینده بیت کوین را پیش‌بینی کنند، حدس زدن چقدر دشوار است.

بیت کوین که یکی از بی‌ثبات‌ترین دارایی‌ها در محیط مالی است، احتمالاً روش‌های تجزیه و تحلیل مرسوم را رد می‌کند و در نتیجه با پیش‌بینی معامله‌گران و تحلیلگران متفاوت می‌شود.

نظرات براندت همچنین بحث‌های بیشتری در مورد آینده انحراف بیت کوین ایجاد می‌کند.

دیدگاه پیتر براندت در مورد رکود بیت کوین یا افزایش بی‌سابقه قیمت، مورد توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران قرار گرفته است. تحقیقات او در مورد حرکت قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که پیش بینی بازار بی‌ثبات ارزهای دیجیتال دشوار است و تاثیر معکوس دارد.

در کل، سرمایه‌گذاران باید در بازار مراقب باشند؛ زیرا نوسانات قیمت بیت کوین به معنای ریسک است و ایجاد استراتژی‌های مدیریت ریسک همچنان لازم است.

منبع خبر: cryptopolitan.

لینک مطلب: آیا بیت کوین صعودی می‌شود