در این خبر بیایید نگاهی دقیق‌تر به آنچه در مورد ارز دیجیتال میم کوین که در بازار بلاکچین رخ داده است بیندازیم.

از 14 مارس 2024، PEPE (قورباغه) با خروج از مرحله ادغام در پنج روز معاملاتی گذشته و رسیدن به بالاترین رکورد جدید Frenzy PEPE در 0.0000108 دلار، مسیر جدید خود را ادامه داده و به یک ارز دیجیتال ارزشمند تبدیل شد.

در بازار ارزهای دیجیتال که به سرعت در حال تحول هستند، میم کوین‌هایی مانند DOGE ،SHIB ،PEPE و دیگران توجه زیادی از افراد مشهور به‌ ویژه در مرحله صعود را به خود جلب کرده‌اند.

در این میان، PEPE، سومین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، به طور قابل توجهی با عملکردی خارق‌العاده رشد کرده است.

تنها در ماه گذشته، شاهد افزایش حیرت‌انگیز بیش از 840 درصدی بوده است که مورد توجه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران قرار گرفته است.

این شکست منجر به افزایش بیش از 14 درصدی شد و قیمت سکه در حدود 0.0000105 دلار تثبیت شد. کارشناسانی که رفتار بازار PEPE را تجزیه و تحلیل می‌کنند، آن را صعودی پس از شکست می‌دانند و پتانسیل‌هایی را برای سودهای بیشتر نشان می‌دهند.

آنها پیش‌بینی می‌کنند که اگر PEPE بتواند موقعیت خود را بالاتر از سطح 0.0000105 دلار حفظ کند، می‌تواند در آینده نزدیک به 0.000014 دلار نیز صعود کند.

با این حال، آنها همچنین در مورد احتمال دوره اصلاح یا تثبیت با توجه به دستاوردهای قابل توجه اخیر این سکه هشدار می‌دهند.

حجم معاملات 24 ساعته PEPE با افزایش 50 درصدی مواجه بوده و به حدود 2.4 میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش علاقه به میم کوین است.

در هفته گذشته، PEPE بیش از 55٪ افزایش یافته است و در طول ماه گذشته، سرمایه‌گذاران بازدهی بیش از 840٪ داشته‌اند.

یک رویداد قابل توجه در این حماسه سود قابل توجهی است که توسط یک معامله‌گر باهوش که با آدرس 0x522 شناخته می‌شود و بیش از 3.39 میلیون دلار از تجارت PEPE را به خود اختصاص داده است.

همانطور که توسط شرکت تحلیل زنجیره‌ای SpotOnChain گزارش شده است، این معامله‌گر در ده روز گذشته 500 میلیارد توکن PEPE به ارزش حدود 4.26 میلیون دلار را به Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، منتقل کرده است.

این اقدام منجر به سود 3.39 میلیون دلاری از سرمایه‌گذاری اولیه تنها با 870000 دلار شد.

SpotOnChain همچنین فاش کرد که این معامله‌گر هنوز 100 میلیارد توکن PEPE در اختیار دارد که اکنون تقریباً 1.07 میلیون دلار ارزش دارد.

علاوه بر این، معامله‌گر نزدیک به 900 هزار دلار سود از تجارت سایر میم کوین‌های مانند FLOKI و SHIB کسب کرده است.

این فعالیت بر ایجاد ثروت قابل توجه در بخش میم کوین ایجاد شده که با تأیید ETF بیت کوین که منجر به سود‌های گسترده در بازار میم کوین شده است را تقویت می‌کند.

منبع خبر: cryptointelligence

لینک مطلب: رکورد جدید میم کوین (PEPE) و ایجاد سرمایه‌گذاری در دنیای رمزنگاری