EGRAG Crypto، تحلیلگر محبوب ارز دیجیتال، معتقد است که ریپل می‌تواند عملکرد قیمتی خود را در سالهای 2017 و 2021 تکرار کند. به گفته این تحلیلگر، اکنون ریپل با وجود تسلط در بازار، در حال آزمایش دوباره حمایت تاریخی خود است.

در صورت ادامه، قیمت این توکن ممکن است به اهدافی برسد که تقریباً در سه سال گذشته نبوده و به گفته EGRAG Crypto، اگر ریپل در کوتاه مدت بتواند 17.39 درصد افزایش داشته باشد، این پیش بینی می‌تواند معتبر باشد.

در سال 2017، ریپل هفتمین ارز دیجیتال برتر، 0.18 دلار افزایش یافت و در آخر سال به 1.12 دلار رسید و در سال 2021، قیمت ریپل در عرض چند ماه از 0.26 دلار به 1.59 دلار رسید.

با این حال، از آن زمان نتوانسته چنین عملکردی را تکرار کند. در واقع، امسال ارزش ریپل 17.18 درصد کاهش یافته است و در 24 ساعت گذشته، 4.04٪ افزایش قیمت داشته است.

برای اینکه XRP به بالاترین مقدار خود برسد، باید در ابتدا به قیمت 0.58 دلار برسد. با این حال، حتی اگر به این قیمت برسد، هیچ اطمینانی وجود ندارد که توکن مانند گذشته افزایش قابل توجهی داشته باشد.

AMBCrypto، روند آن را با بررسی سود در عرضه تجزیه و تحلیل کرد و گفت برای اینکه ریپل بین 10 مورد برتر در بین توکن‌ها باشد، هنوز خبری نیست.

با این حال، سال 2021 آخرین باری بود که ریپل تقریباً سود 100 درصد از 99.99 میلیارد داشت. طبق داده‌های Santiment، درحال حاضر تنها 75.54 میلیارد بعد از عرضه خود سود داشت.

 ریپل، با توجه به نمودارها درحد بالایی با برترین‌های بازار برابری می‌کند، بنابراین کاهش سوددهی سرمایه‌گذاران با پیش‌بینی صعودی بودن آن تطبیق می‌کند.

Santimen، پیش‌بینی می‌کند ریپل در بلند مدت صعودی می‌شود. علاوه بر این، با بررسی میانگین تاریخ این توکن در 90 روز (MCA)،  ورود و خروج توکن‌ها در کیف‌های پول‌ مشاهده می‌شود.

تاریخ تهیه و ذخیره توکن‌های شخصی و افزایش ریپل در MCA، نشان‌دهنده جابجایی برخی از توکن‌های قدیمی است.

در بیشتر موارد، این حرکت نشان می‌دهد که صاحبان آنها قصد فروش دارند. با افزایش جابجایی قیمت افت می‌کند ولی کاهش آن می‌تواند زمینه را برای حرکت سهمی نمودارها فراهم نماید.

در حال حاضر، ممکن است ریپل روند صعودی نداشته باشد؛ زیرا سقوط به 0.48 دلار ممکن است در مرحله بعدی باشد و جریان مبادلات مطابق این کاهش احتمالی بود.

هم اکنون، ورودی صرافی ها، که نشان‌دهنده حرکت ارزهای دیجیتال به صرافی‌ها است، 1.8 میلیون است و از طرفی، خروجی صرافی‌ها (توکن‌های خارج شده از صرافی‌ها) رقم 701000 می‌باشد.

اگر خروجی صرافی‌ها بعدا از ورودی آن بیشتر شود، ریپل ممکن است به جهش ادامه دهد. با توجه به عملکرد کوتاه ‌مدت این ارز، عوامل پیشبرنده آن، بیشتر از موارد ذکر شده هستند.

با بررسی سود ریپل به نظر می‌رسد توکن‌هایی که این چرخه را به خوبی انجام می‌دهند، پیشرفت خواهند داشت؛ ولی به نظر نمی‌رسد ریپل اینگونه باشد و با افزایش ارزش آن، احتمال تکرار عملکردهای گذشته آن کم است.

منبع خبر: ambcrypto

لینک مطلب: اهداف بلندمدت قیمت ریپل