شرکت تتر درحال گسترش فعالیت خود در چهار بخش‌ داده، مالی، قدرت و آموزش است. گسترش دامنه فعالیت تتر با هدف نوآوری و توانمندسازی انجام می‌گیرد.

تتر، خالق استیبل کوین USDT، از گسترش خود به چهار بخش تجاری جدید پرده‌برداری کرد که در جو شدید نظارتی حاکم، تنوع استراتژیک را نشان می‌دهد.

این توسعه، چهار طرح را راه‌اندازی می‌کند که به بخش‌های داده، مالی، قدرت و آموزش تقسیم می‌شوند تا دامنه شرکت را از مبدا استیبل کوین به طیف گسترده‌تری از خدمات گسترش دهد.

Tether Data قصد دارد در هوش مصنوعی و پلتفرم‌های همتا به همتا سرمایه‌گذاری کند و با نهادهایی مانند Holepunch و Northern Data Group همکاری کند.

Tether Finance قصد دارد علاوه بر مدیریت عرضه استیبل کوین‌های خود، پذیرش دارایی‌های دیجیتال را از طریق یک پلتفرم جدید گسترش دهد.

Tether Power تلاش‌های خود را به استخراج پایدار بیت کوین اختصاص خواهد داد و Tether Edu قرار است آموزش دیجیتال را با تمرکز بر فناوری بلاک چین ارتقا دهد.

تتر در شرایطی این را اطلاع‌رسانی می‌کند که جو نظارتی برای استیبل کوین‌ها پیچیده‌تر می‌شود.

در اوایل این هفته، قانونگذاران ایالات متحده لایحه‌ای را ارائه کردند که الزاماتی را بر صادرکنندگان استیبل کوین تحمیل می‌کند، از جمله اجباری برای توکن‌های با پشتوانه دلار و حمایت کامل دارایی‌های ذخیره شده.

منبع خبر: forkast

لینک مطلب: از اقدامات جدید تتر چه می‌دانیم؟