دوره آلت کوین‌ها با رسیدن به سطوح مقاومت اساسی شروع شده است. در هفته گذشته آلت کوین‌ها پس از افزایش 25.9 درصدی اتریوم خیلی جذاب شده‌اند.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که تحلیلگران متوجه افزایش اخیر در کل سرمایه بازار آلت کوین‌ها شدند که توانست ارزش بازار را به سطح مقاومت کلیدی نزدیک کند.

حرکت قیمت اتریوم سردسته آلت کوین ها راه را برای توکن‌های دیگر نیز باز کرد، زیرا آنها به طور مشترک ارزش کل بازار آلت کوین‌ها را به حدود 1.16 تریلیون دلار در هر داده رساندند.

رقم فعلی ارزش بازار با افزایش 15 درصدی در عرض دو هفته، به این معنی است که آلت کوین‌ها به سطوح مقاومت اواسط ماه مارس نزدیک می‌شوند که در آن موقع ارزش بازار ترکیبی آنها از 1.2 تریلیون دلار فراتر رفت.

معامله‌گران و تحلیلگران پیش‌بینی‌های دوره آلت کوین‌ را به اشتراک می‌گذارند.

روز یکشنبه، یک معامله‌گر برجسته به نام Trader Tardigrade در حساب X خود نظراتش در مورد ارزش آلت کوین‌ها در چند هفته آینده را به اشتراک گذاشت.

اگر این الگوی معکوس Head & Shoulders در کل 2 دلار ارزش بازار رمز ارز به استثنای بیت کوین را بتواند شکست دهد، ارزش بازار آلت کوین 3 برابر افزایش خواهد یافت که انتظار می‌رود تا چند هفته دیگر بازار طبق این الگو پیش برود.

یک تاجر و تحلیلگر دیگر  بنام رکت کپیتال، در همان روز مطالبی را به اشتراک گذاشتند، رکت، اظهار داشت که ارزش بازار آلت کوین برای بستن بالاترین رقم هفتگی خود از اوایل آوریل2024 می‌تواند شروع شود.

یودا تحلیلگر فنی نیز با تکرار این مشاهدات، نموداری را به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که انتظار دارد آلت‌ کوین‌ها با پمپ قوی از مقاومت هفتگی بالاتر برود.

در حال حاضر پیش‌بینی‌ها و تئوری‌های مشابه بیشتری در مورد افزایش اساسی ارزش بازار ترکیبی آلت‌کوین‌ها وجود دارد و به نظر می‌رسد این نشانه نزدیک شدن فصل جدید است.

علاوه بر این از نظر تاریخی در این بازار، سرمایه از بالا به پایین و بالعکس در طول روندهای صعودی و نزولی جریان دارد.

دوره‌های حرکت قیمت مانند دوره فعلی، معمولاً ابتدا از بیت کوین به اتریوم و بعد به بازارهای آلت کوین می‌روند.

 بیت کوین تنها در دو هفته اخیر نزدیک به 3.7 درصد از بازار خود را از دست داده است و این یکی دیگر از دلایلی است که بازارهای آلتکوین ممکن است در حال بیدار شدن باشند.

منبع خبر: coinspeaker

لینک مطلب: شروع دوره آلت کوین‌ها