بر اساس اطلاعات جمع آوری کننده کوینگلاس، اصلاح قیمت عمده در بازار ارزهای دیجیتال باعث لیکوئید شدن بیش از 783 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته شده است. بیت کوین 4.6 درصد عقب‌نشینی نشان داد، در حالی که اتریوم و سولانا به ترتیب 8.1 درصد و 11.6 درصد افت کردند. در همین حال، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال 7.2 درصد کاهش یافت.

در حالی که دلیل عقب‌نشینی مشخص نیست، معامله‌گران به این فکر می‌کنند که چگونه این چرخه هاوینگ بسیار شبیه به چرخه قبلی است.

با وجود حمام خونی که این جمعه در بازار مشاهده شد، هیچ دلیل آشکاری پشت این عقب نشینی عظیم وجود ندارد. در ویدئوی اخیر، بنجامین کوون، معامله‌گر توضیح داد که بیت کوین در حال تکرار حرکت خود از آخرین چرخه زمانی است که بیت کوین به بالاترین سطح محلی خود رسید.

بنابراین، حرکت اصلاحی که امروزه مشاهده می‌شود، در دوره‌های پیش از هاوینگ جدید نیست. معامله‌گر رکت کپیتال نیز نظرات خود را در مورد شباهت‌های بین چرخه فعلی بیت‌کوین و آخرین آن در یک پست X بیان کرد.

علاوه بر این، او اضافه کرد که این می‌تواند آخرین «فرصت خرید معامله قبل از هاوینگ» در چرخه صعودی فعلی باشد، قبل از اینکه بیت‌کوین وارد یک حرکت سهموی در قلمرو کشف قیمت شود.

همه چیز به همان شکلی اتفاق می‌افتد که سیکل گذشته اتفاق افتاد. تنها تفاوت بین این چرخه نسبت به چرخه گذشته دو چیز است: شماره یک، در این رالی QT، بیت کوین به بالاترین حد خود رسید، در حالی که در رالی گذشته QT اینطور نبود. زمان وقوع کاهش نرخ تفاوت دیگر است. در چرخه قبلی، این کاهش‌ها قبل از هاوینگ اتفاق افتاد، در حالی که در چرخه فعلی، انتظار می‌رود در طول سال کاهش یابد.

این تفاوت‌ها نشان می‌دهند که علیرغم شباهت‌ها، تغییرات قابل‌توجهی در نحوه تحول بازار بین دو چرخه وجود دارد.

منبع خبر: cryptobriefing.com

لینک مطلب: 783 میلیون دلار سرمایه با سقوط ارزهای دیجیتال لیکوئید شد