FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

پکیج رایگان ترید! فقط برای شما!

به دنیای امکانات بی‌نهایت خوش آمدید! با این پکیج رایگان ترید، شما به همه امکاناتی دسترسی خواهید داشت که همیشه آرزو می‌کردید. از ابزارهای حرفه‌ای برای افزایش بهره‌وری تا طراحی‌های جدید و خلاقانه، همه چیز در این پکیج برای شما موجود است.

ما در این پکیج رایگان بهترین آموزش‌ها را برای شما فراهم کرده‌ایم. با این پکیج، می‌توانید تجربه کاری خود را به یک سطح جدید برسانید و از رقبای خود جلو بزنید. از ابزارهای تحلیلی قوی گرفته تا راهکارهای بازاریابی هوشمند، همه چیز در این پکیج برای شما آماده است.

بنابراین، فرصت را از دست ندهید! برای دریافت آن، فقط کافیست به وبسایت ما مراجعه کنید و آموزش‌های سلسله مراتبی ما را دنبال کنید.

رودمپ و برنامه پکیج رایگان ترید

رودمپ و برنامه در این پکیج به این صورت است که ابتدا جناب علی اکبر توسل درس‌هایی از کلیات ترید و روانشناسی و احساسات بازار خواهند گفت. مرحله بعدی تمرکز بر روی تغییر باورهای شما هست؛ چرا که مهمترین اصل در تغییر زندگی و سطح درآمد، تغییرِ باور هست. بعد از آن چند استاد که در جایگاه خودشان از بهترین‌های دنیای ترید هستند، تدریس را شروع خواهند کرد. در انتها مجددا جناب توسل از راز اصلی موجود در این پکیج رونمایی خواهند کرد و به صورت کامل بررسی می‌کنند.

نکات مهم در مورد پکیج رایگان ترید

این پکیج بر اساس رفع خطاهای ریز تریدرها پایه‌ریزی شده است و ما در این دوره با مرور این خطاها، از ضرر شما جلوگیری می‌کنیم.

فراموش نکنید که این درس‌ها به صورت پازلی به هم پیوسته هستند. لذا باید تمام درس‌ها را حداقل دوبار در هر سطحی که هستید گوش کنید. در غیر این صورت مفاهیم جلسه آخر و صحبت پیرامون پکیج معجزه قرن، برای شما نامفهوم خواهد بود.

مشاهده ویديوی آموزش ترید رایگان

بهترین چیزی که می‌توانید انجام دهید این است که همین حالا شروع کنید و با تماشای کلیپ زیر این فرصت را از دست ندهید.

مشاهده قسمتهای قبلی و بعدی

منبع مطلب: پکیج رایگان ترید؛ قسمت اول