FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

پروژه ارز دیجیتال چیلیز (Chiliz) و سوسیوس (Socios)، یک پلتفرم ورزشی مبتنی بر بستر بلاکچین، با تاتنهام هاتسپر برای راه‌اندازی توکن هواداری این باشگاه ورزشی فوتبال، با نام SPURS همکاری خود را آغاز کرد. تاتنهام هاتسپر قصد دارد با این توکن، تعامل با طرفداران خود در سراسر دنیا را افزایش دهد.
به گفته الکساندر دریفوس، مدیرعامل Chiliz، باشگاه تاتنهام هفتمین باشگاه لیگ برتری انگلیس خواهد بود که به این اکوسیستم ورزشی ملحق شده است. توکن هواداری SPURS دارای ویژگی‌های جدیدی است و به برنامه وفاداری دیجیتال تاتنهام گره خورده است.
لازم به ذکر است که Chiliz و Socios بیش از 400 میلیون دلار پول از طریق اکوسیستم خود به صنعت ورزش کمک کرده‌اند و امکان تعامل بیشتر طرفداران با تیم‌های ورزشی مورد علاقه‌شان را فراهم کرده‌اند.

با توجه به بیانیه اخیر باشگاه تاتنهام، از روز چهارشنبه، چهارم اکتبر، همه افرادی که بلیت تماشای فصل را دارند و سن آنها ۱۸ سال به بالا است، توکن‌ هواداری باشگاه فوتبال تاتنهام را به صورت رایگان و غیرقابل انتقال دریافت خواهند کردند. این توکن‌ها به طرفداران امکان دسترسی به نظرسنجی‌ها، پیش‌بینی‌ها، آزمون‌ها و رقابت‌ها را در وب‌سایت Socios.com می‌دهد و از این راه ، طرفداران امکان کسب امتیاز و جوایز را برخوردار می‌شوند.
سایر باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس هم مانند منچسترسیتی، آرسنال، کریستال پالاس، اورتون، استون ویلا و لیدز نیز در گذشته توکن‌های هواداری خود را راه‌اندازی کرده‌اند. در همین حال، Chiliz و Socios در حال گفت وگو با باشگاه‌های بیشتردر سطح جهان برای گسترش این حیطه هستند.
لازم به ذکر است که توکن‌های هواداری محدود به لیگ برتر انگلیس نیست و باشگاه‌ها و تیم‌های ملی مختلفی در حال استفاده از این توکن‌ها برای افزایش تعامل با طرفداران خود هستند.

منبع مقاله: cryptopotato.com

منبع مطلب: راه اندازی توکن باشگاه تاتنهام