FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

پروژه نم یا ارز دیجیتال XEM، از ابتدا با هدف دستیابی به مقیاس‌پذیری و سرعت بالا طراحی و ساخته شد. همچنین ایجاد یک سیستم قدرتمند برای استفاده سفارشی از بلاک چین، از خصوصیات این پروژه است. با استفاده از بلاک چین NEM، می‌توانید بلاک چین خصوصی خود را متناسب با برنامه و دارایی‌های خود ایجاد کنید.

پروژه NEM که ویژگی‌ها و کاربردهای چند پروژه را به صورت همزمان ارائه می‌کند، تاکنون توانسته طرفداران زیادی را در دنیای ارزهای دیجیتال به خود جذب کند. این پروژه با ارائه قابلیت ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز بدون نیاز به دانستن زبان برنامه‌نویسی توانسته با اتریوم رقابت کند و همچنین از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی بالا با پروژه‌هایی مانند دش رقابت می‌کند.

قابلیت‌های این پروژه و عملکرد آن از بدو شروع مانند بازگشت سرمایه نجومی آن در حدود 9000 درصد، کار روی مقیاس‌پذیری، امنیت و حریم خصوصی، وجود همکاری‌های متعدد با شرکت‌های بزرگ و در نهایت نقشه راه و برنامه مشخص برای آینده باعث شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران و تحلیلگران به این پروژه و آینده آن امیدوار باشند.

در حال حاضر ارزش بازار XEM تقریباً 265.49 میلیون دلار است. ارز دیجیتال XEM در رتبه 117 بازار قرار گرفته و 0.02 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.024 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان XEM

نقطه طلایی ورود 0.012 تا 0.02
نقطه منطقی ورود 0.021 تا 0.025

نقطه طلایی ورود بر طبق حدس جناب آقای علی اکبر توسل بوده و البته الان هم در نقطه بسیار خوبی قرار دارد. اگر ترس پامپ شدن این ارز دیجیتال را دارید، می‌توانید همین الان خرید نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال XEM را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال XEM می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.