ارز دیجیتال Drep یک توکن ERC20 مبتنی بر اتریوم بوده و توکن اصلی پلتفرم DREP به شمار می‌رود. 3 میلیارد توکن DREP، معادل 30 درصد از کل توکن‌ها، برای فروش از طریق ICO ارائه شده است. این توکن‌ها برای پاداش دادن به کاربران برای رای مثبت و منفی در مورد محتوا و انجام تراکنش‌ها با هزینه کم استفاده می‌شود. DREP همچنین امکان ایجاد ابزارها و اتصالات ساده در شبکه بلاک چین را فراهم می‌کند.

بنیاد Drep برنامه‌های DRAPps را در زنجیره‌ای به نام Drep ایجاد می‌کند تا یک جامعه آنلاین قابل اعتماد ایجاد کند. آنها می‌خواهند اینترنت را شفاف‌تر و قابل اعتمادتر کنند؛ زیرا بسیاری از وب سایت‌ها دارای پروفایل‌های جعلی و محتوای بی‌کیفیت هستند. هدف آنها بهبود تجربه برای کاربران در تجارت الکترونیک، رسانه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های محتوا است.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال DREP

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول Trust Wallet
  • کیف پول MetaMask
  • کیف پول imToken
  • کیف پول TokenPocket

در حال حاضر ارزش بازار DREP تقریباً 6.19 میلیون دلار است. ارز دیجیتال DREP در رتبه 1256 بازار قرار گرفته و سهم بازار DREP در حال حاضر 0 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.107 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان DREP

نقطه طلایی ورود 0.04 تا 0.07
نقطه منطقی ورود 0.071 تا 0.09

بنا به پیشنهاد جناب علی اکبر توسل الان هم برای هولدرها زمان مناسب ورود محسوب می‌شود و طبق آموزش قسمت ۱۳ پکیج ترید به صورت پله‌ای خرید خود را انجام دهید. حداکثر ۲ تا ۴ درصد سرمایه خود را وارد کنید.

چشم انداز:

ارز دیجیتال DREP پتانسیل رسیدن به قیمت 20 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز DREP پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی BingX
  4. صرافی Bitget
  5. صرافی Gate.io

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال DREP