سولانا همچنان در تماس نزدیک با بازار است و در بالاتر از آستانه قیمت تعیین کننده باقی می‌ماند و برای بازگشت خود احتمالاً در نزدیک  سطح 170 دلار تغییر مسیر می‌دهد. به نظر می‌رسد اقدامات اخیر در قیمت نشان می‌دهد که سولانا ممکن است با یک شکست قابل توجه در آینده نزدیک به سطح 180 دلار برسد.

در حال حاضر با روشن‌کردن نشانگرهای فنی، سیگنال‌های خرید زیادی برای قیمت سولانا در نمودار روزانه دیده می‌شود.

قیمت بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه است که به عنوان یک حمایت قابل توجه در یک روند صعودی قرار دارد.

 RSI به سمت بالا هنوز جا دارد تا به 70 برسد و در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است که نشان‌دهنده فشار بالای خرید است.

نمودار بررسی سولانا در استانه بازگشت

بررسی نمودار SOL/USDT در چند روز گذشته نشان می‌دهد حجم سولانا به شدت افزایش یافته است که نشانه رشد تقاضا و اعتماد سرمایه‌گذاران به آینده سولانا است.

نشانگر MACD همچنین نشان می‌دهد که سیگنال‌های صعودی دست نخورده باقی مانده‌اند زیرا خط MACD از بالای خط سیگنال حرکت می‌کند.

 البته راه رسیدن به 180 دلار برای سولانا بسیار دشوار خواهد بود و اولین مقاومت بحرانی در حدود 175 دلار است، جایی که در گذشته قیمت آن با مقاومت روبرو شده است.

اگر سولانا موفق به عبور از این مقاومت شود، هدف بعدی سطح 180 دلار خواهد بود و اگر سولانا با موفقیت بیشتر بتواند این سطح را هم بشکند، آنگاه رالی گاو نر ممکن است حتی به سطح بالاتر از 200 دلار نیز برود.

 سرمایه‌گذاران قبل از ETF اتریوم نسبت به این امر امیدوارند و تحلیلگران بر این باورند که ارز بعدی در صف ETF سولانا است اما باید تا زمان تایید کامل ETF اتریوم منتظر ماند.

منبع خبر: u.today

لینک مطلب: سولانا در آستانه بازگشت