1.8 تریلیون توکن Shiba Inu در 24 ساعت گذشته جابجا شده است، اما زیاد به نظر نمی‌رسد. آلت کوین‌هایی مانند SHIB در نتیجه کاهش بیت کوین و اتریوم رشد کمی را تجربه می‌کنند و عملکرد ضعیف SHIB بوسیله تعدادی از عوامل ایجاد می‌شود.

بر اساس شاخص‌های IntoTheBlock، در 24 ساعت گذشته میزان SHIB معامله‌ شده توسط بزرگترین نهنگ‌ها کاملا به میانگین هفته گذشته نمی‌رسد و در بازار با توجه به عملکرد ضعیف شیبا اینو کاملاً عادی است.

حجم معاملات نهنگ‌ها هنوز در محدوده طبیعی است و عملکرد اخیر SHIB در بازار هم عالی نبود که با روندهای معمولی بازار مطابقت دارد.

پس از اصلاح اتریوم و منفی شدن احساسات در بازار ارزهای دیجیتال، دارایی‌های پر‌ریسک مانند Shiba Inu توسط سرمایه‌گذاران به نفع دارایی‌های قابل اطمینان‌تر یا دارایی‌های خارج از صنعت کریپتو کنار می‌روند.

این تغییر در الگوهای معاملاتی هم دیده می‌شود که در آن با وجود حجم معاملات بالا، قیمت SHIB تا حد زیادی بدون تغییر باقی می‌ماند.

علاوه بر این، تصویر مثبتی هم از معیارهای شبکه SHIB ارائه نمی‌شود، هم تعداد آدرس‌های فعال و هم تعداد آدرس‌های تازه ایجاد شده رو به کاهش است.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران جدید کمتری به بازار می‌پیوندند و دارندگان آن مانند گذشته فعال نیستند و این نشان می‌دهد که علاقه کمتری به SHIB وجود دارد.

نمودار جابجایی 1.8 تریلیون شیبا اینو

در مورد وضعیت تکنیکال SHIB، حرکت صعودی محدود شده است و میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر به عنوان یک پشتیبانی عمل می‌کند.

با این حال، میانگین متحرک 200 روزه نیز یک پشتوانه اساسی قوی ارائه می‌دهد که می‌تواند قیمت‌ها را در کوتاه مدت تثبیت کند.

بررسی حجم هم نشان می‌دهد در پی کاهش اخیر قیمت‌ها فعالیت معاملاتی افزایش یافته است. این ممکن است قیمت SHIB را بیشتر به سمت پایین بکشد؛ زیرا نشان‌دهنده سطح بالای فعالیت فروشندگان است.

 RSI، همچنان خنثی است ولی با ادامه حرکت خود در این جهت و در حوالی 49 به سمت وضعیت اشباع فروش حرکت می‌کند.

منبع خبر: u.today

لینک مطلب: جابجایی 8 تریلیون شیبا اینو