AUDIO یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه اتریوم است که برای پلتفرم استریم موسیقی غیرمتمرکز Audius طراحی شده است. Audius به هنرمندان اجازه می‌دهد تا موسیقی‌های خود را بدون واسطه مستقیماً به مخاطبان ارائه دهند و از این طریق درآمدزایی کنند.

کاربران پلتفرم Audius نیز می‌توانند با گوش دادن به موسیقی، ایجاد لیست‌های پخش و دیگر فعالیت‌های مشارکتی، توکن‌های AUDIO به دست آورند.

توکن AUDIO به دارندگان خود اجازه می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با توسعه و مدیریت پلتفرم Audius مشارکت کنند. این ویژگی به جامعه کاربران قدرت بیشتری در جهت‌دهی به آینده پلتفرم می‌دهد.

پلتفرم Audius با توجه به رشد سریع فناوری‌های غیرمتمرکز و افزایش محبوبیت موسیقی دیجیتال، پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه دارد. مشارکت‌های جدید با هنرمندان معروف و افزایش کاربران فعال می‌تواند به رشد قیمت توکن AUDIO کمک کند. به طور کلی، آینده این پروژه به میزان پذیرش و استفاده گسترده از آن توسط جامعه موسیقی و کاربران بستگی دارد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال AUDIO 

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول Trust Wallet
  • کیف پول MetaMask
  • کیف پول MyEtherWallet
  • کیف پول Trezor Model T

در حال حاضر ارزش بازار AUDIO تقریباً 246.81 میلیون دلار است. ارز دیجیتال AUDIO در رتبه 277 بازار قرار گرفته و سهم بازار AUDIO در حال حاضر 0.009 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.19 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان AUDIO 

نقطه طلایی ورود 0.04 تا 0.08
نقطه منطقی ورود 0.09 تا 0.14

بنا به پیشنهاد جناب علی اکبر توسل هولدرهای خیلی بلند مدت می‌توانند طبق آموزش قسمت ۱۳ پکیج ترید در نقطه فعلی یک درصد ورود کنند.
تارگت دوم را روی ۰.۱۶ بزارند و تارگت سوم رو در محدوده منطقی.
چنانچه وارد محدوده طلایی شد، مجاز هستید میزان ۳ تا ۵ درصد سرمایه مازاد وارد کنید و جمعا ۸ تا حداکثر ۱۰ درصد از سرمایه خودتان را از این ارز دیجیتال بخرید.

چشم انداز:

ارز دیجیتال AUDIO پتانسیل رسیدن به قیمت 50 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز AUDIO پشتیبانی می‌کنند:

  • صرافی بیتکس‌روم
  • صرافی Coinbase
  • صرافی BINANCE
  • صرافی Uniswap
  • صرافی کراکن

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال AUDIO